Becsült olvasási idő: 4 perc
18 éves lett az Élelmiszer

Június 10. azon kevés napok egyike volt az idén, amikor nem esett az eső, így a Balatonfüredre szervezett kétnapos konferencia is jó hangulatban, és nem egy túlélőtúra első etapjaként indult. Az Élelmiszer szaklap 12. alkalommal rendezte meg a food and non-food ágazat szereplőit  megszólító Szakma Napja rendezvényét, amelynek idén az „(In) Store wars – A győztes a boltban születik!” címet adta. Nem hiába. A magyar élelmiszeripar egésze rendkívül nehéz, egyes területeken válságos helyzetben van.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!