„Better Start with Costa”, azaz „A Costa kávéval jobban indul a reggel” szlogennel indítja útjára szeptember közepén ATL-kampányát a Costa márka. A két 15 másodperces videó arra az érzésre épít, amikor valami egészen apró, mindennapos dolgot elrontunk és az eredmény bosszantó, vagy éppen kínos lesz. Nap mint nap előfordulnak ilyen pillanatok – egyik vagy másik történetben magunkra ismerhetünk. A kampány szerint könnyen beláthatjuk, hogy egy Costa kávéval jobban indult volna a nap.
A Costa Coffee ezúttal szakít a hagyományokkal: a gőzölgő kávé látványa helyett inkább frappáns, fiatalos arculattal jelenik meg és ezt tükrözik a most készült filmek és a hozzájuk kapcsolódó plakátok is.
A videók elérhetőek itt:

