Az Élelmiszer Szaklap idén ősszel is folytatja népszerű rendezvénysorozatát, az Élelmiszer Akadémiát. Október 29-én a csomagolásé a főszerep. Hogyan és mibe tekerjük, zárjuk, nyújtsuk át a fogyasztónak termékünket, márkánkat, üzenetünket?
Mindent be kell csomagolni! Legyen az termék, szolgáltatás, információ, amit el szeretnénk adni.
A csomagolás az első benyomás, szerelem első látásra, közöny vagy ellenszenv. A csomagolás helyettünk beszél vagy hallgat.
A csomagolás művészet… Mindent be lehet – és be kell – csomagolni, mert csomagolás nélkül nem megy semmi!
Amiről biztosan szó lesz:
- Csomagolási trendek – Másolható ötletek a FachPack kiállításról
- Termékdíj, betétdíj - Mennyibe fog kerülni egy joghurt?
- Hazai innovációk – Konzervdoboz papírból
- Lebomlik? - Környezetvédő csomagolások
- Egy sajátmárka is lehet szép - Pakk Csomagolásdizájn verseny nyertes bemutatkozása
- Üzletbelső – Így kell ki-, be-, átcsomagolni egy egész boltot
- Ne vesszen el az információ! – Muszáj, hasznos, és pénzt is hoznak a digitális megoldások
- Reklámba csomagolt csomagolás? – Mit lehet, mennyiért, mit igen és mit ne – esettanulmányok
- Kő kövön nem marad! - Elemében az FMCG Titkos trendőrség
A konferenciát a Kiscelli Múzeum és a MOME csomagolástörténeti kiállítása kíséri. Ha nem látta, nálunk megnézheti, mibe csomagolnának és mit kortárs művészek.
Időpont:
2013. október 29., 9.30-16.00
Helyszín:
Hotel Benczúr, 1068. Budapest, Benczúr utca 35.
További információ és kapcsolat:
Varga Márton
e.: [email protected]
t.: +36 1 430 4564
f.: +36 1 430 4579

